Propagace Vaší firmy

     Vhledem k naši vizi, kdy svatební portál chceme zachovat čistý a přehledný, bez přeplněného a nepřehledného počtu reklam, je počet míst pro inzerci velmi omezený!

Možností jak prezentovat Vaši firmu na svatební portálu VezmemeSe.cz je celá řada. Využijte každoročně stoupající sílu návštěv Vašich potencionálních zákazníků. V roce 2016 prošlo naším svatebním portálem více než 350.000 návštěvníků, oproti roku 2015 je to nárůst o 34%, na FB máme nejvyšší počet fanoušků ze svatebních portálů, přes 20.000 fanoušků.

     Kromě registrace v katalogu firem, kdy jednotlivé balíčky skýtají velké množství výhod, nabízíme další možnosti reklamy, ať už dlouhodobějšího či jednorázové, krátkodobého rázu:

Váš PR článek   AKCE září/říjen 2018!!!

     PR článek je nejúčinnější způsob, jak sestavit popis své firmy, produktu, či služby. Ať už pečete dorty, vlastníte svatební salón, butik, šijete svatební a společenské šaty, provozujete restauraci, zámek, ranč či jiné krásné místo pro svatbu, hrajete hudbu, půjčujete auta, věnujete se svatební fotografii, vyrábíte či prodáváte dekorace na svatbu, svatební kytice, šperky, svatební dary či nabízíte zábavu na svatbu, plánujete svatební cestu, anebo dokonce organizujete svatby od A do Z – využijte tuto možnost reklamy.
Všeobecně PR články tvoří nejdůležitější součástí SEO optimalizace každé webové prezentace. Fulltexové vyhledávače a jejich vyhledávací roboti přiřadí PR článku vysoké ranky, tím přední pozice ve vyhledávání, a protože stránka s PR článkem odkazuje na Váš web, je Váš web samozřejmě také dobře hodnocen vyhledávači.  PR články pomohou zvýšit návštěvnost Vaší webové prezentace, eshopu a získá tak nové zákazníky. A protože zde platí přímá úměrnost, čím více PR článků a odkazů, tím větší návštěvnost Vašeho webu, nabízíme také nově tzv. seriálu na pokračování za zvýhodněnou cenu.

Nejoblíbenější články dosahují návštěvnost kolem 20.000 návštěvníků za měsíc. PR články  jsou propagovány na našem profilu na Facebooku, který má téměř 24.000 fanoušků!

Ve Vašem PR článku nejsou žádné odkazy na jiné firmy. Celý článek je jen o Vás.

 • Vámi dodaný text ideálně standardní normostrana, tj. 1800znaků, max. však 2500 znaků včetně mezer
 • Fotografie – max. 10ks, na každou může být prolink odkazu na stránku Vašeho webu. Rozlišení fotografií 640x640px nebo 640x480px.
 • PR článek 8 000,- Kč / rok     !!! AKCE !!! do konce října 2018 50% sleva!
 • Seriál PR článků (min. 3díly) 1ks = 5000,-Kč / rok

Redakční článek     AKCE září/říjen 2018!!

Ať už se raději věnujete naplno svému podnikání, anebo jen nemáte „slovního ducha“, tak právě pro Vás redakční článek.  Redakční článek totiž pro Vás sepíší naši redaktoři, podle Vašeho zadání.  Nenásilnou formou, s použitím pro Vás vhodných klíčových slov, tak aby si Vás vyhledávače našly a umísťovaly Vaši společnost na přední místa.  Redakční článek má stejně účinné zbraně ve vyhledávačích na internetu jako PR článek.

Redakční články se zobrazují na portále před PR články, jsou propagovány na našem profilu na Facebooku, který má téměř 24.000 fanoušků!

 • Zpracování článku min. v délce NS, tj. 1800znaků vč. mezer
 • Fotografie – max. 10ks, na každou může být prolink odkazu na stránku Vašeho webu. Rozlišení fotografií 640x640px nebo 640x480px.
 • PR článek 9 000,- Kč rok     !!! AKCE !!! do konce října 2018 50% sleva!
 • Seriál Redakčních článků (min. 3díly) 1ks = 6000,-Kč / rok

Témat Banner

Velký banner u tématických článků svatebního portálu VezmemeSe.cz . Ideální způsob výrazné a rychlé reklamy Vaší firmy. Vhodné jak pro krátkodobou intenzivní, tak pro dlouhodobou reklamu, která je cenově zvýhodněná. Tématický banner je trvale umístěn u příspěvků, které se týkají Vaší firmy. Např. vyrábíte-li svatební dorty, Váš button může být umístěn do jednoho z článků z kategorie „Svatební mlsání“.

Banner je rovněž dále intenzivně propagován na našem profilu na Facebooku, který má přes 20.000 fanoušků!

 • Banner  o  rozlišení 600x160px, jpg, png anebo gif formát
 • Big Banner 1000,-Kč / měsíc anebo 10.000,-Kč / rok.

Témat Button

Tématický button je zmenšenina Témat Banneru. Tématický button je trvale umístěn u příspěvků, které se týkají Vaší firmy, právě pod Tématickým bannerem. Např. vyrábíte-li svatební oznámení, Váš button může být umístěn do jednoho z článků z kategorie „Svatební tiskoviny“.

Button je rovněž dále intenzivně propagován na našem profilu na Facebooku, který má přes 20.000 fanoušků!

 • Banner  o  rozlišení 300x300px, jpg, png anebo gif formát
 • Témat Banner 300,-Kč / měsíc anebo 3.000,-Kč / rok.

Titul Banner

– jediný a hlavní banner na titulní straně! POZOR od listopadu 2018 se uvolní místo!

Velký banner na titulní straně svatebního portálu VezmemeSe.cz . Ideální způsob výrazné a rychlé reklamy Vaší firmy. Vhodné jak pro krátkodobou intenzivní, tak pro dlouhodobou reklamu, která je cenově zvýhodněná.

Velký banner se zobrazuje neustále na všech stránkách, u všech příspěvků na svatební portálu. Rovněž je dále intenzivně propagován na našem profilu na Facebooku, který má téměř 24.000 fanoušků!

 • Banner  o  rozlišení 350x182px, jpg, png anebo gif formát
 • Titul Banner 5000,-Kč / měsíc  anebo 40.000,-Kč / rok.

Veškeré ceny uvedené bez DPH