Svatební rekordy – nejdražší psí svatba

Dopřát si svatbu za půl miliónu korun nemůže ani leckterý svatební „lidský“ pár. A co teprve když nejdražší svatba psů stála v přepočtu 6 miliónů korun! Nicméně když je výtěžek z takové svatby věnován charitě, nezbývá než obdivovat svatebčany, jak jim to sluší :)

Nejdražší svatba psů světa stála v přepočtu 6 miliónů korun…

Svatba Baby Diamond a Chilly Pasternaka se uskutečnila v roce 2012 v New yorku v USA. Bílý psík rasy Coton de Tulear jménem Baby Diamond si vzal před zhruba 250 hosty duhově nabarveného bílého pudla jménem Chilly Pasternaka. Svatbu naplánovala do detailu svatební agentura.

…ale veškerý výtěžek šel na charitu

rekord_svatba_psiVšude přítomná třpytivá atmosféra, psí bufet, ale zejména svatební šaty od návrháře Anthonyho Rufia za 150. tisíc korun, svatební hudba za 370.tisíc korun, obrovské množství temně růžových orchidejí v hodnotě 750.tisíc korun –  tyto a veškeré další výtěžky z luxusního zboží a služeb byly darovány na charitu – pro charitativní organizaci Animal fair.  Svatba tedy měla zejména charitativní  účel a také v zájmu zapsání do Guinnesovy knihy rekordů, což se také podařilo.

rekord_svatba_psi2

Svatební hosté přišli také slavnostně oblečeni:

rekord_svatba_psi3rekord_svatba_psi4

 

 

 

 

zdroj: worldacademy

Leave a Comment

Your email address will not be published.