Tereza Maxová & Burak Oymen & 1.10.2016

Topmodelka Tereza Maxová před rokem tvrdila, že svatba s tureckým realitním magnátem Burakem Oymenem nebude. A když, tak jen kvůli dceři Mině, která by si přála jít za družičku. Rok se s rokem sešel a z Terezy je vdaná paní! S fešným Turkem, s nímž má syna Aidena a dceru Minu, si ANO řekli 1. října v tureckém Bodrumu. Volba padla na přístavní město z toho důvodu, že tam žije Burakova rodina a jak sama Tereza několikrát prozradila, je to její oblíbené místo, kde s rodinou tráví část prázdnin.

Za družičky šly modelce návrhářka Klára Nademlýnská, ředitelka její nadace Tereza Sverdlinová a kamarádka, topmodelka Eva Herzigová. Mezi hosty se objevily nejúspěšnější české topmodelky – Daniela Peštová s partnerem Pavolem Haberou, Veronika Vařeková nebo Karolína Kurková. Veselka proběhla na pobřeží Egejského moře a afterparty se konala pod rozsvícenými lampiony na pláži. O nádhernou svatební róbu s dlouhým závojem se postaral italský designér Francesco Scognamiglio. Po svatbě s ním v soukromém letounu opustila Turecko Eva Herzigová s manželem.

„Prvního října,“ napsala Tereza Maxová k fotce, kde se novomanželé u moře líbají pod svatební slavobránou z kmenů stromů ozdobenou květinami.

Nevěsta měla bílé šaty s vlečkou s odhalenými rameny a dlouhý závoj. Ženich byl v tmavém obleku s motýlkem.

 

Zdroj: blesk.cz

Leave a Comment

Your email address will not be published.